Wypełniono 0% tej ankiety
Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Ankieta: Korupcja i zabezpieczenia antykorupcyjne

Szanowni Państwo,
Zapraszamy Państwa do udziału w badaniu poświęconym analizie zjawiska korupcji i zabezpieczeń antykorupcyjnych w urzędach miejskich i gminnych. Głównym celem badania jest sformułowanie wniosków i zaleceń w zakresie realizowanych w gminach strategii antykorupcyjnych, tak aby zwiększyć skuteczność ich oddziaływania.
Badanie zostanie przeprowadzone w 300 gminach i ma charakter ekspercki. Interesują nas Państwa opinie jako pracowników samorządowych, wynikające z pracy w urzędzie miasta lub gminy. Badanie ma charakter w pełni anonimowy – nie zbieramy żadnych informacji i danych pozwalających na Państwa identyfikację.
Projekt badawczy „Modele zabezpieczeń antykorupcyjnych w samorządzie terytorialnym w Polsce”, do udziału w którym Państwa zapraszamy, jest realizowany przez Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Badanie jest w realizowane w ramach grantu przyznanego przez Narodowe Centrum Nauki (nr 2021/41/B/HS5/00111) przez zespół badawczy z wiodących polskich uniwersytetów, pod kierownictwem dr hab. Waldemara Wojtasika, profesora Uniwersytetu Śląskiego. Zaproponowana procedura badawcza uzyskała pozytywną opinię Komisji Etyki Uniwersytetu Śląskiego (numer opinii KEUS282/10.2022).
Bardzo dziękujemy za Państwa zaangażowanie i udział w badaniu.
W tej ankiecie jest 41 pytań.
Ankieta jest anonimowa.

Zapis Państwa odpowiedzi na pytania nie zawiera żadnych informacji identyfikujących, chyba że takie informacje zostały wprowadzone w odpowiedzi na któreś pytanie ankiety.

Indywidualny token (kod) wykorzystywany w celu przystąpienia do ankiety nie jest połączony z odpowiedziami na ankietę. Jest zapisywany w osobnej bazie danych, w której przechowywana jest jedynie informacja, czy udzielono odpowiedzi na ankietę. Nie ma możliwości połączenia tokenów z odpowiedziami udzielonymi w badaniu.