Wypełniono 0% tej ankiety
Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Predyktory zaburzenia nadmiernego marzycielstwa.

Szanowni Państwo,

Jestem doktorantką Uniwersytetu Śląskiego. W ramach swojej pracy doktorskiej zajmuje się zjawiskiem nadmiernego marzycielstwa, a więc fantazjowaniem, które zajmuje dużą ilość czasu. W tej części badania chcę sprawdzić jakie są predyktory (czynniki przewidujące) dezadaptacyjnego fantazjowania. 

Warunkami uczestnictwa w badaniu są świadoma zgoda, ukończenie 18-ego roku życia oraz wychowanie przez obojga rodziców/opiekunów prawnych. Badanie polega na udzieleniu odpowiedzi na pytania w ankiecie, co sumarycznie zajmie około 20 minut. Państwa postęp w wypełnianiu ankiety widoczny będzie na pasku na górze ekranu. Jeżeli w trakcie odpowiadania będzie potrzebna Pani/Panu przerwa proszę kliknąć PRZEŁÓŻ NA PÓŹNIEJ widoczne w prawym górnym rogu ekranu oraz ustalić swój login i hasło. Aby powrócić do ankiety proszę kliknąć ponownie w link do badania i w prawym górnym rogu ekranu wybrać WCZYTAJ NIEDOKOŃCZONĄ ANKIETĘ. Po wpisaniu ustalonego loginu oraz hasła, wcześniejsze odpowiedzi załadują się automatycznie i będzie można kontynuować odpowiadanie na pytania. Za udział w badaniu mogą Państwo otrzymać w drodze losowania, jeden z pięciu przelewów w wysokości 100zł oraz informacje o ogólnych wynikach analiz. 

Na następnej stronie proszę o zapoznanie się z warunkami badania i wyrażeniem zgody na udział w nim.

Dziękuję za zainteresowanie projektem oraz chęć uczestnictwa w badaniu.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu mailowego pod adresem: julia.celban@us.edu.pl

W tej ankiecie jest 33 pytań.
Ankieta jest anonimowa.

Zapis Państwa odpowiedzi na pytania nie zawiera żadnych informacji identyfikujących, chyba że takie informacje zostały wprowadzone w odpowiedzi na któreś pytanie ankiety.

Indywidualny token (kod) wykorzystywany w celu przystąpienia do ankiety nie jest połączony z odpowiedziami na ankietę. Jest zapisywany w osobnej bazie danych, w której przechowywana jest jedynie informacja, czy udzielono odpowiedzi na ankietę. Nie ma możliwości połączenia tokenów z odpowiedziami udzielonymi w badaniu.