Wypełniono 0% tej ankiety
Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Związek cech jednostkowych, wsparcia i obrazu swojej pracy z odczuciami związanymi z pracą i nastrojem weterynarzy

Nazywam się Anna Mucha i jestem doktorantką I roku psychologii w Szkole Doktorskiej Uniwersytetu Śląskiego.
Wraz z dr Anitą Pollak, prof. UŚ i dr hab. Alicją Gałązką, prof. UŚ prowadzimy badania związane z dobrostanem pracowników weterynaryjnych.

Badania kwestionariuszowe, które obecnie prowadzimy, koncentrują się na związkach różnych cech jednostkowych (takich jak empatia, prężność czy identyfikacja z naturą), postrzeganego wsparcia w pracy i życiu osobistym, a także obrazem swojej pracy i odczuciami względem swojej pracy oraz nastrojem. W tym projekcie skupiamy się na badaniach weterynarzy - zarówno lekarzy weterynarii, jak i techników weterynarii.

Jeżeli więc pracujesz w dziedzinie weterynarii, serdecznie zapraszamy Cię do tego badania. Nie tylko dostarczysz w ten sposób cennych informacji przyczyniających się do poszerzenia wiedzy na temat funkcjonowania weterynarzy, ale także wesprzesz proces konstruowania rozwiązań, mających wspierać weterynarzy i dbać o ich dobrostan.

Badanie jest w pełni anonimowe, dobrowolne i poufne. W jego trakcie nie będziesz proszony_a o podawanie informacji, które mogą pozwolić na zidentyfikowanie Ciebie ani Twojego miejsca zatrudnienia. Uzyskane dane posłużą wyłącznie do zbiorczych analiz empirycznych w celach naukowych. Z badania można zrezygnować w każdej chwili oraz bez żadnych konsekwencji. Nie ma tutaj ani dobrych, ani złych odpowiedzi, dlatego proszę Cię po prostu o szczerość.

Wypełnienie ankiety szacuje się na ok. 10 minut.

Zapraszam do wypełnienia ankiety!
W tej ankiecie jest 21 pytań.
Ankieta jest anonimowa.

Zapis Państwa odpowiedzi na pytania nie zawiera żadnych informacji identyfikujących, chyba że takie informacje zostały wprowadzone w odpowiedzi na któreś pytanie ankiety.

Indywidualny token (kod) wykorzystywany w celu przystąpienia do ankiety nie jest połączony z odpowiedziami na ankietę. Jest zapisywany w osobnej bazie danych, w której przechowywana jest jedynie informacja, czy udzielono odpowiedzi na ankietę. Nie ma możliwości połączenia tokenów z odpowiedziami udzielonymi w badaniu.