Instrukcja dostępu do kursu Przysposobienie biblioteczne dla studentów i pracowników Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

Instrukcja dostępu do kursu Przysposobienie biblioteczne dla studentów i pracowników Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

Aby uzyskać dostęp do kursu należy:

1. Otworzyć stronę: http://el.us.edu.pl/upgow/.

2. Kliknąć w górnej części ekranu w link "Zaloguj się".

3. Wybrać dolną opcję "Bezpośrednio do Moodle".


4. Przeglądarka zostanie przekierowana na stronę, gdzie należy kliknąć przycsk "Zacznij teraz od utworzenia nowego konta":


5. Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego należy zaznczyć pole, znajdujące się w sekcji "Dodatkowe informacje", "Jestem studentem lub pracownikiem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach".


6. Pojawi się informacja, o wysłanej do Państwa, wiadomości potwierdzającej poprawny adres e-mail. Po tym kroku należy odbrać wiadomość e-mail, która została wysłana na adres podany w formularzu, i postępować zdgonie z instrukcją w niej zawartą.

7. Po tym kroku należy się zalogować, na platofrmę, według sposobu przedstawionego w punkcie 1, 2 i 3 oraz ilustracji poniżej.

8. Po udanym logowaniu przeglądarka powróci na stronę platformy UPGOW, a w górnej części ekranu pojawi się imię oraz nazwisko osoby zalogowanej.

9. W bloku "Moje kursy" pojawi się odpowiedni kurs. Aby rozpocząć jego przeglądanie należy kliknąć na nazwie kursu.

Last modified: Thursday, 10 April 2014, 8:10 AM