Certyfikaty e-nauczycieli dla pracowników Uniwersytetu Śląskiego

1 czerwca 2016 roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, podczas seminarium Stowarzyszenia E-learningu Akademickiego, miało miejsce wręczenie certyfikatów e-nauczyciela. Świadectwo to stanowi potwierdzenie kompetencji w zakresie tworzenia treści oraz prowadzenia zajęć dydaktycznych z wykorzystaniem technik i metod kształcenia na odległość. W tym roku zainteresowanie certyfikatem było wyjątkowo duże: na ponad 50 zgłoszonych osób procedurę zakończyło pomyślnie 27 kandydatów z polskich wyższych uczelni.

Miło nam poinformować, że w bieżącej edycji ten zaszczytny tytuł odebrało czworo filologów z UŚ:

W uroczystości wzięła udział prof. dr hab. Halina Widła – pełnomocnik Rektora ds. Kształcenia na Odległość.