Ogólnopolskie Seminarium „Metodyka e-learningu”

Redakcja: Jakub Sacewicz
Tagi: Brak

Stowarzyszenie e-Learningu Akademickiego we współpracy z Komisją ds. Doskonalenia Dydaktyki Uniwersytetu Łódzkiego organizują II Ogólnopolskie Seminarium SEA pt. „Metodyka e-learningu”.

Seminarium odbędzie się 17-18 maja 2019 r. w Łodzi w siedzibie Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego.

Seminarium rozpocznie sesja plenarna, prowadzona przez specjalistów e-learning z Łodzi, Krakowa, Częstochowy i Warszawy. Kolejna część poświęcona będzie warsztatom m.in.

• Machine learning w nauczaniu online,
  • Aktywizacja studentów zdalnych poprzez wykorzystanie elementów rywalizacji,
  • Tworzenie dostępnych i interaktywnych kursów e-learningowych,
  • Testy w Office 365 – nauczanie i egzaminowanie okiem metodyka.

Na zakończenie pierwszego dnia seminarium odbędzie się koncert w pięknej scenerii Pałacu Biedermanna i kolacja, podczas której będzie możliwość rozmowy i wymiany doświadczeń z e-learningowcami z całej Polski.

Organizatorem seminarium są Członkowie Stowarzyszenia E-learningu Akademickiego z Łodzi wraz z Komisją ds. Doskonalenia Dydaktyki Uniwersytetu Łódzkiego.